Sympozjum GAP

Sympozjum GAP

SYMPOZJUM GAP

Miniony weekend był niezwykły dla nas, przedstawicieli projektu Żmichowska Śpiewa, gdyż spędziliśmy go na 54. Sympozjum Naukowym w Ustroniu, znanym również jako Sympozjum GAP. Naszym celem było zaprezentowanie talentów naszych uczniów oraz samego pomysłu projektu Żmichowska Śpiewa uczestnikom sympozjum. Zaproszenie otrzymaliśmy już w grudniu ubiegłego roku, co było dla nas wielkim zaszczytem, zwłaszcza że pochodziło od jednego z najwybitniejszych ekonomistów w Polsce, Profesora Jerzego Hausnera. Wieczór niespodzianka, utrzymywany w tajemnicy aż do ostatniego momentu, okazał się wielkim sukcesem, o czym świadczą liczne rozmowy kuluarowe.

To, co przeżyliśmy w trakcie tych trzech dni, nadal w pełni nie mieści mi się w głowie i trudno mi to ubrać w słowa. Były to spotkania, rozmowy, prawdziwe zainteresowanie innymi ludźmi, niewymuszona radość z dzielenia się wiedzą i niezwykła synergia między profesorami a studentami. Wykład mistrzowski Profesora Adama Rotfelda był fenomenalny, a możliwość spotkania i rozmowy z prezesami największych polskich firm oraz nawiązanie nowych kontaktów była nieoceniona. “Śpiewogranie” – trudne do opisania, piękne i absolutnie nadzwyczajne wydarzenie. Spotkanie z Pavlopavo, autorem moich ukochanych Mikrotyków, było dla mnie osobistym wzruszeniem.

Były to trzy dni intensywnego ładowania baterii i wzbogacania serca wiarą w to, że można budować inną edukację. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość bycia częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Chciałabym również podziękować Izie Kurlandzie, Marlenie Bujniak, Natalii Smaś i Jankowi Pentzowi za włożone serce, emocje na scenie oraz za znaczącą promocję naszej szkoły. Nasze rozmowy, wspólne śpiewanie i tańce tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, jak ważne, piękne i ciepłe są relacje, które nas łączą.

Panie Profesorze, skorzystam z Pana rad… Z całą mocą postaram się naśladować działania Mistrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PL